Ve stínu premiéry „vosmičkovejch woken“

Zápas s Meteorem, byl pro nás důležitý především proto, že je to jeden z adeptů, s kterým bychom se mohli rvát o postup, takže bychom, případným vítězstvím, zabili duo much, jednou ránou.

S tímto vědomím, jsem nastoupil jako první a byť jsem soupeře ze začátku přehrával, od půlky zápasu se mne vůbec nedařilo, takže z toho bylo celkových, ostudných 342 (soupeř 375)a vidina zabitého páru much, se začala vzdalovat.

Druhý nastoupil Péřa, který v průběhu mého zápasu stihl vyměnit, ve svém těle, kyselinu mravenčí za kyselinu veltlínskou, a proto do svého „mače“ nastupoval fit a dobře naladěn. Vzhledem k tomu, že jeho protihráčem nebyla žena, ale muž, byly z cesty odklizeny veškeré překážky, které by mohly našeho borce rozrušit. Péřa, nám  sice několikrát, za zápas, zabrnkal na nerv, nicméně výsledkem 380 proti soupeřovým 377, získal důležité dva body a vrátil nás do zápasu!!

Třetí nastoupil Mára Sedlák, kterého jsme poslali zkušenému  J. Chrdlemu. Ten se snažil našeho borce rozhodit svými obvyklými protesty, které se týkaly široké škály problémů, jako byly pavučiny v rozích místnosti, stáří namokřené houby, odlesky od kuželek apod. Mára ovšem zatnul zuby a hodil „438“. Ano čtete dobře, není to překlep, na tento výkon koukal s otevřenou pusou nejen protestující J. Chrdle, který prohrál o 85 kuželí, ale i my ostatní. Mára sklidil potlesk na otevřené scéně a jal se oslavně ředit moč přívalem smíchovského piva, zřejmě z důvodu zakrytí použití zakázaných látek, což vzhledem k nedávné kauze cyklisty Armstronga, je pochopitelné….gratulujeme.

Třetí nastoupil kapitán Radek Šimůnek a jelikož byl zřejmě přemotivován hodil pouhých 367, nicméně na soupeřku, které naše kuželna moc nesedla, to bohatě stačilo.(343).

Martin Kozdera nastoupil do zápasu ve skvělé náladě a s rozzářeným úsměvem, se jal bortit kužele v efektním stylu. Soupeř který neunesl tíhu okamžiku, si začal vylévat zlost na vybavení kuželny a posléze jeho dětinské výlevy, které ostře kontrastovaly s jeho šedinami, vyvrcholily přerušovaným rozsvěcením a zhasínáním osvětlení kuželny.  Tyto úsměvné epizody však nemohly Martina „Kozdiče“ Kozderu rozhodit, jelikož jeho úspěch byl předem dán…jak nám vysvětlil po  zápase, jelikož v tomto týdnu, kdy měla být uveden na trh nový systém wokna 8, mají všichni lidé, kteří mají co dočinění s IT sváteční náladu a veškeré jejich činnosti se jim daří…..Martin 380 soupeř (345)

Poslední dotahovák Vojta Kostelecký měl již zjednodušenou úlohu a s úkolem neprohrát o kilo, se hravě vypořádal, byť měl za soupeře nejtěžšího z možných soupeřů.

Závěrem je třeba si pogratulovat a se zvoláním „Jen tak dál chlapci“ popřát mým spoluhráčům, štěstí ve Strašnicích.