Václav

Dne 5.října 2010 jsme nastoupili na zápas se Zentivou. S pohodovým týmem jako byl náš soupeř je radost hrát. Dobrá nálada nám přidala na bojovnosti.

K dobré náladě jistě přispěla i nová zpráva (a několik rundiček panáčků), kterou jsem rozšířil na kuželně. Budeme mít Václava!!! Ano, přesně tak já a moje milá čekáme dle pana doktora syna. Proč se ale o tom rozepisuji v zápisníku čurdy. No jednak proto, že jsem právem (opět) „čurdil“ a tak něco napsat musím, potom proto, že se rád pochlubím (když je s čím) a v neposlední řadě proto, že oslava Václava byla natolik bouřlivá, že si zkrátka průběh zápasu jednoduše nepamatuji. Omlouvám se tedy všem ,kteří se chtěli do podrobna seznámit s průběhem zápasu, ale dneska to prostě nedám L.

Vím, snad jen, že všichni (tedy kromě mě) podali vyrovnaný výkon. Pak si ještě pamatuju, že Marek překonal letos jako první „čtyři kila“ a hlavně, že jsme co? No, že jsme potřetí letos vyhráli a konečně jsme z naší kuželny udělali nedobytnou tvrz. ASTRA, ASTRA, ASTRA !!!!