Špatný den

Ráno zvoní budík v 4.10 hod a vstávám do práce. Nic nenasvědčuje problémům se hrou Astry ve večerních hodinách.

Čekáme motivačku, které se ujal kapitán Petr. Prezident na to… Motivačka však poprvé v sezoně nepřichází.

Na domácí kuželně hrajeme naše první pražské derby se Slavii.

Poprvé také má začít zápas v 18.00 hodin, hosté však pospíchají a my vše ač se to nezdá, neděláme v našem klasickém klidu, abychom hostům vyhověli.Dráhy zametají Petr s Radkem což není zvykem, Petr dokonce vytírá a to že na to není zvyklý svědčí fakt, že ani neví kam patří kýbl s hadrem.

Se Slavií začíná klasická dvojice známá i z dob, kdy Slávka hrála Pražský přebor. Dryák – Zelenka tentokrát Jarda jde bez piva a soupeře tím nerozhodil. Zelenka hraje výborně 448, Jarda předvádí svou hru 401.Nevadí druhý hráč to otáčí, motivujeme Saidlíka.

Petrovi se nedaří a se soupeřem, také prohrává a jeho předvedená hra je hodna psaní Čurda článku ( 373 ).To ještě nikdo netuší co přijde a já vůbec ne.

Moje hra byla tragická 361- k tomu není snad ani co napsat. Nezbývá víc než trojce dotahováků se sejde s lepší formou než trojice napínáků (sorry Jardo).

Fanda, který nahrazuje v sestavě Dana Veselého (pracovně mimo ČR), je z nás bohužel nejlepší a to výkonem 406 (kdeže ty loňské sněhy jsou…). Získává tak důležitý první bod – naděje žije!

Nastupuje Radek na první dráze soupeře drží 210, a na dvojce se mu však nedaří – 185 prohrává i on.

Náš bod za remízu má v rukou náš nejlepší hráč „Emil Holub“ Marek. Jeho předvedená hra je snad ještě horší, než ta má v porovnání s hru jakou Marek předváděl v uplynulých kolech. Jeho výkon 362 nám šanci na bod nedává, přitom stačilo „pouhých“ 502 a bod byl náš.

Výkon celého mužstva 2298 by snad nestačil ani na hráče zlepšujícího a v letošní sezóně výborně hrajícího družstva C.

Celkové hodnocení:
TAK TAKHLE PÁNOVÉ NE!!! NE A NE!

Jediné pozitivum bylo snad pozápasové hodnocení a fakt, že jsme se snad všichni až na Fandu naučili psát velká psací písmena.