Sbohem a šáteček

Mimochodem, věděli jste…
Věděl jsem, že to přijde. A mohl jsem tušit, že to bude dráha na Admiře, kde se nedaří ani ostříleným kozákům, jako je Mára Š., který snad právě proto vsadil na překonání čtyřstovky pěkný samochladící sud (tzv. cool keg). Všichni jsme nastoupili motivováni hodnotnou odměnou k zápasu na Admiře.

Mač odstartoval Kuba J., který dosáhl na 347 bodů, což je rozhodně pod jeho průměr, ale soupeřku porazil. Kuba J. si zaslouží pochvalu před nastoupeným družstvem, protože nejen že se snažil na dráze ze všech sil, ale i pomáhal domácím zprovoznit dráhu svými technickými znalostmi a dobrou náladou. Měli jsme opravdu všichni štěstí, že šel zrovna kolem. Po více než hodině prvního souboje jsem bohužel nastoupil já. Měl jsem si více všímat známek ve svém okolí, všechno a všichni mi naznačovali, že tady to dneska prostě nepůjde, snad to bylo způsobeno drobnou slabostí způsobenou absolvovanými 8mi dvanáctkami předešlý večer, nebo nervozita z případné výhry, mírná bolest mezi desátým a jedenáctým obratlem či teplota na dráze, která výrazně převyšovala teplotu na domácí kuželně, či technické znalosti Kuby J., nebo snad neobvyklý povrch dráhy, který připomínal podlahu školní jídelny, těžko říci, pravděpodobně všechno dohromady způsobilo, že jsem nejenže nezískal body, ale stal se i zápasovým čurdou.

Mimochodem, věděli jste, že společnost Philips založili bratranci Karla Marxe? Kubo J., proč jsi to tajil????

Naštěstí pro družstvo máme i dobré hráče, jakým je Marek S. (Marku, hrál si opravdu skvěle), který přinesl dva body s 371 kuželkami. Komentovat Markovi výkony je velmi těžké, protože jiná slova než „výborně“, „lehce“ či „s převahou“ se nedají použít.

Trochu překvapením pro nás Astru byl výkon Vojty K., který snad ovlivněn mým výkonem zahrál 348, přestože se snažil, jak to šlo. Pro jeho obhajobu lze snad dodat, že některé hráče krmil rohlíkem (sebe šunkou).

Zápas začínal být pořádně napínavý. Naštěstí byl dalším hráčem novopečený otec a znalec kuchyňského vybavení Petr P., který sice nepodal výkon jako v Edenu, nicméně na vítězství nad soupeřkou to stačilo.

A je tady závěr, nastupuje kapitán družstva, Radek Š., ve skvělé formě (že by cool keg motivace), s nepřehlédnutelným účesem a vychutnává si (i když velmi těsně) soupeře o 16 bodů s 393 kuželkami. Radku Š. hraješ taky skvěle (promiň Marku). Škoda jen, že ten sud nebude (což samozřejmě není Tvá vina, ale chybějících 7mi kuželek).

Takže vítězství!!!! 4:12

Je mi trochu líto, že to byl můj poslední zápas, protože mé výkony patří do jiné ligy (myslím přebor Řepy Ruzyně).