Jak jezdí naftové auto na benzín?

Jak souvisí nátev reportáže s kuželkami? Tato moje příhoda se táhla jak červená nit celým zápasem a poznamenala pozitivně i negativně výsledek zápasu.

Co bych neudělal pro pobavení týmu? I když to nebyl ten pravý důvod, den před zápasem mi byla nejmenovaným pracovníkem v červené bundě a čepici natankována plná nádrž benzínu. Padesát pět litrů konkrétně. Nebyl by to průšvih, pokud by to auto na benzín jezdilo. Bohužel, označení D5 a DIESEL na nádrži chlapce na pumpě SHELL (Jeremiášova ulice 870, telefon 251 616 603) neupozornilo a dal plnou. O dalších peripetiích jako odtažení do servisu, vyčištění atd. psát nebudu, nicméně co je varováním pro všechny, je sdělení paní vedoucí (velmi příjemná, ochotná, menší postavy, v našem věku, telefon 724 356 563), že se tato příhoda stává poměrně často. Proto ještě než začnu komentář ke kuželkám, varuji všechny, aby si u čerpací stanice nenechávali čerpat palivo.

{google_map}Jeremiasova, Praha|width:700|height:250|border:1|zoom:80{/google_map}

Ale pojďme zpět, tato příhoda jednak způsobila, že jsem přijel pozdě a dále že nálada spoluhráčů byla díky tomu veselá (nechápu, proč nikdo nevěří, že jsem si to nenačerpal sám).

Snad proto se Péřovi v očekávání začínalo s veselou a uhrál slušných 371, o dvě kuželky soupeře porazil. A to nic nepil, Péřa.

Kuba, nadopován veselou příhodou o kapitalistické čerpací stanici a pálivým bonbónem uhrál 406, číslo to hodné potlesku. Další dva body pro Astru.

Já ovlivněn peripetiemi s čerpáním paliva, pálivým bonbónem a vyčerpaným kontokorentem jsem zahrál slabých 360 a soupeřka mě o dvě kuželky porazila.

Naštěstí byl na řadě kapitán, který se, i přes snahy soupeře o znervoznění, nedal a uhrál 433 (nebo možná proto, rád se prostě rozčiluje). Další výhra pro nás.

Vojta, unavený neustálým stěhováním a prací s autorskými příspěvky na webu www.pikant.cz (doporučuji) začal nevalně, nakonec ale výsledek vytáhl na 403, bohužel na soupeřku to o 3 kuželky nestačilo.

Markovi to ale zase padalo, i když už byli všichni unavení, plní klobás, piva, pálivých bonbónů a nefandili podle regulí, i tak Marek zahrál skvělých 414 a soupeře s přehledem porazil.

Takže 12:4, 2387 kuželek, super výsledek!