Body i se zraněním

Tak je to zase tady, po letním odpočinku (i když někteří jsme trénovali, jiní si to jen nezapsali do Outlooku) je tady sezóna a hned zásadní změna, veskrze pozitivní, do družstva se vrací Lucinka. Po krátké mateřské pauze nás tak bude zase osm. Držíme palce Lucko, ať se forma dostaví co nejdříve (což zjevně nebude problém, dle Tvého výkonu za Béčko).

A je tady první match a to v oblíbené kuželně Meteoru, která po prázdninové rekonstrukci svítí a voní novotou, dokonce již není nutné zapisovat výsledky ručně! Děkujeme.

A teď k výsledkům, zápas zahájil Radek a snad to, že je stále ještě kapitán, letní tréninky nebo nový účes zapříčinilo jeho fantastický výkon 438 kuželek. Soupeř neměl šanci.

Druhý Marek hrál jako vždy skvěle, jen to padalo o trochu méně, než Radkovi, ale i tak to na vítěze stačilo.

Kuba házel levou, jako by nám neustále naznačoval, kam ho jeho srdce táhne. A soupeř neměl šanci, hezký výsledek soudruhu.

Dalším hráčem jsem byl já, a přestože se nechci vymlouvat, díky absenci na posledních dvou trénincích kvůli problémy s kolenem a zřejmě i díky zalepenému kolenu od osobní fyzioterapeutky (kdo si nenapsal, kontakt: www.bebalanced.cz, 90-60-90) jsem zdaleka nepodal takový výkon, jaký jsem si představoval a jaký byl očekáván. Přestože jsem tedy soupeře porazil o tři kuželky, stal jsem se zápasovým čurdou.

Martin se svou stále se zlepšující se formou na soupeřku s dunivým altem nestačil, ale i tak to byl pěkný prvozápasový výsledek.

Vojta, přestože trénoval sporadicky podal výborný výkon, tak jak jsme od něj bývali zvyklí na začátku lonské sezóny. Pěkně Vojto, příště to bude určitě 400!

Další zápas vás přátelé a spoluhráči čeká v úterý na domácí půdě, tak držím palce, aby Céčko pokračovalo v duchu prvního zápasu.