Astra! Astra! Astra!

Astra! Astra! Astra! Astra! Astra! Vítězný pokřik zní Zahraďákem!

Tak tohle bude krátké, máme body! Porazili jsme třetí družstvo v tabulce, tedy SK Rapid B!

Zápas začal fantastickým výkonem Martina 364 kuželek. Zlí jazykové sice tvrdí, že to bylo způsobeno jeho historicky prvním příjezdem na utkání před začátkem utkání a dokonce úklidem dráhy, ale co na tom, super výkon, gratuluji. Bohužel na soupeře to nestačilo o pouhých šest kuželek.

Vojta zahrál standardní výkon, 379 kuželek a soupeře porazil. K Vojtovi nemám komentáře, hraje dobře, nekřičí, nevytahuje se, chodí včas, sedí poctivě u ovládacího pultíku, sní vždy dva zrmzlé zelené párky, vypije 2 piva a 2 panáky, je to zkrátka taková dobrá víla našeho družstva. Jo a Kubo, s „vyjímečně“ jsi měl pravdu.

Dalším hráčem jsem byl já, a hned od začátku jsem cítil, že to nebude lehké. Soupeř se snažil, bojoval jako lev, ale nakonec snad díky domácímu zázemí se mi jej podařilo porazit a získat další dva body, i když s čurdovským výkonem 347 kuželek:-)

Kuba, ten hraje dobře, i když jej spoluhráči znervozňují pokřikem „hraj pravou, jako všichni ostatní“, nenechá se rozházet, jeho silně nalevo orientovaná postava i smýšlení jej nechává chladným a poráží soupeře s výsledkem 386 kuželek. Kupředu, levá, zpátky ni krok!

Radek se rozhodl tentokrát to natřít nejen soupeři, ale i Markovi (který hrál, hraje a bude hrát skvěle) a s výsledkem 406 kuželek poráží trénovaného soupeře. Radku, hrál si skvěle.

Zápas uzavíral Marek a stále nebylo rozhodnuto, nicméně již všichni jsme čekali, že zahraje skvěle, zvláště když si pozval na podporu celou svou rodinu, rodinu Švedů a dalších asi 20 dětí ze sousedství. Přestože se jeho rodinní fanoušci na jeho výkon těšili, únava z brambůrek, tyčinek a dalších dobrot způsobila, že zápas předčasně opustili. Marek i přesto zatnul zuby a soupeře porazil o 6 kuželek s 383 kuželkami. Marku, hrál jsi skvěle, i když to tolik nepadalo. Evičko, zapomněla sis na kuželně sýrové tyčinky.

Hoši, super! Gratuluji!