3, 2, 1… a jsi čurda

Chtěl bych hned na začátek říci, že být čurdou mě nijak netěší.

Popovice, tam to padá, ozývalo se z řad starších, zkušenějších hráčů. To je něco, zahrajeme si svůj rekord, začli jsme se těšit…

Ochotně jsem si zajel 18,43 km na Zahradní Město a vyzvedl své vážené kolegy Radka a Marka, abych je jako nejvzácnější zboží dovezl až na proslulou kuželnu v Popovicích. Díky svižné jízdě a mlze jsme přijeli o 30 minut dříve, což se některým z nás snad ještě nestalo. Za chvíli dorazil Martin s Vojtou.

Kapitán napsal Martina jako prvního, proti p. Musilovi. Přestože hrál Martin skvěle, snad pro očekávání přírůstku do rodiny (Toníčka už jsme zapili), na soupeře to nestačilo, 406:362.

Těsně před zahájením zápasu dorazil Péřa, který velmi spěchal na jakousi utajenou schůzku kdesi ve městě (myslel asi Prahu, jistě ne Herink). Přeházel tak pořadí hráčů, k čemuž se ještě dostaneme. Péřa hrál proti p. Kapalovi, z kterého se vyklubal soused z Herinku. A ten to Péřovi slušně nandal 372:335. Další dva body pro soupeře.

Naštěstí nastoupil Vojta, který ani nečekal, ani nespěchal na tajnou schůzku a zahrál krásných 411. Dva body pro nás.

Radek, ovlivněn reorganizací zápasu, delší pauzou mezi zápasy způsobenou plastickou operací prsou, 5ti vypitými Kozly a blbými kecy svých spoluhráčů zahrál 348, tedy výrazně pod svůj průměr. Na soupeřku to bohužel nestačilo.

Mára pak zahrál skvěle, ještě lépe než Vojta, 414 v suchém triku na soupeře stačilo, Dva body pro nás.

Poslední jsem hrál já, což samozřejmě ovlivnilo můj výkon. Jmenovitě pak změny v pořadí hráčů způsobené předčasným odjezdem hráče, který přišel na zápas poslední. Jmenovat nebudu, všichni víme, o koho jde, vid Péřo?!

Mých 324 kuželek by nestačilo ani na uklízečku, natož pak na soupeře, který si zahrál v pohodě 378.

Zápas tedy skončil 12:4 ve prospěch domácích.

Světlými chvilkami byly snad pouze očekávání Toníčka, alkohol od soupeře (přestože jaksi bez označení výrobce) a výběr desátků za újezdy (i když z toho měl radost jen Mára).

Doufejme, že další zápas dopadne výrazně lépe. Budu vám fandit přátelé!